Dvojka.sk

  • Zväčšiť veľkosť fontu
  • Štandartná veľkosť fontu
  • Zmenšiť veľkosť fontu

Technická olympiáda, celoštátne kolo

E-mail Vytlačiť
technická olympiádaV dňoch 6. a 7. mája sa v Prešove konalo celoštátne kolo Technickej olympiády kategórie A. Juraj Balga a Damián Sova, obaja z 9.A triedy, úspešne reprezentovali našu školu, keď vybojovali 2. miesto. Dvojica sa tak vrátila domov do Senice so striebrom na hrudi a s výborným pocitom.

Naša škola sa opäť zviditeľnila aj na celoslovenskej súťaži. Chalani, výborne!


140506-tech-olymp

diplom

diplom

 

Fotogaléria školy

Reklamný panel

Aktuálne odkazy

Zoznam stredných škôl
Vyber si strednú školu
Ako na strednú školu
Informácie o možnostiach štúdia

Viete, že môžete vybraný obsah našich stránok odoberať pomocou RSS kanálov? Takto možno odoberať napríklad našu úvodnú stránku, oznamy tried, články školskej jedálne... Na stránke sa nachádza v pravom dolnom rohu ikona s názvom RSS. Stačí na ňu kliknúť a nastaviť možnosť odoberania. U niektorých prehliadačov však treba najprv nainštalovať príslušné rozšírenie. Na inštaláciu rozšírenia pre odber RSS v Google Chrome treba postupovať nasledovne: voľba Nástroje> Rozšírenia > Viac rozšírení> Rozšírenia >od spoločnosti Google>Rozšírenie odber RSS.