Dvojka.sk

  • Zväčšiť veľkosť fontu
  • Štandartná veľkosť fontu
  • Zmenšiť veľkosť fontu

Victoria regia 2013

E-mail Vytlačiť
regia13-01zmV stredu 18. septembra 2013 sa v Piešťanoch uskutočnil 20. ročník národnej súťaže vo viazaní a aranžovaní kvetov VICTORIA REGIA 2013. Súťaž v kategórii základné školy prebiehala na SOŠ záhradníckej v Piešťanoch a medzi súťažiacimi boli aj žiaci našej školy, 9. B triedy: Patrícia Čederlová a Jakub Kiráľ.
Čítať viac...
 

Záver školského roka 2012/2013

E-mail Vytlačiť

Pozrite si fotografie a videozáznam zo záveru školského roka na našej škole.

Čítať viac...
 

Rybársky krúžok

E-mail Vytlačiť

rybaDňa 21. júna si členovia nášho rybárskeho krúžku usporiadali spoločnú rybačku na Kunovskej priehrade, kde sa im okrem karasov a kaprov podarilo uloviť aj túto šťuku.

Čítať viac...
 

Testovanie 9-2013 - výsledky

E-mail Vytlačiť
dievcaAj tentokrát žiaci našej školy boli na "testovaní 9" úspešní. Každý žiak obdržal svoje osobné výsledky. Výsledky za celú školu sú nasledovné:
slovenský jazyk a literatúra:
priemer v rámci celej SR - 67,51%, naši žiaci - 73,30%
matematika: priemer v celej SR - 60,07%, naši žiaci - 76,38%
Čítať viac...
 

Poďme spolu do knižnice

E-mail Vytlačiť
Poďme do knižniceTak táto veta bola úplne na samom začiatku projektu žiakov z 2. B triedy 2. Základnej školy Senica a Záhorskou knižnicou. Jeho cieľom bolo zvýšenie záujmu detí o čítanie, zlepšenie čitateľskej gramotnosti, spestrenie vyučovania, ukázať naším malým čitateľom hodnotu kníh a návštevu knižnice ako zaujímavý spôsob trávenia voľného času.
Čítať viac...
 

Olympijský odznak všestrannosti

E-mail Vytlačiť

bronzovy-odznakPočas posledných školských mesiacov sme na hodinách telesnej výchovy plnili disciplíny Olympijského odznaku všestrannosti. Úspešne sme ich zvládli a všetci zapojení žiaci našej školy získali jeho bronzový odtieň. Aké činnosti máme za sebou?

Čítať viac...
 

Scéna, svetlá, klapka

E-mail Vytlačiť

divadlo 3AV 3.A triede bola vyhlásená súťaž o najlepší scenár. Deti sa rozdelili do dvojíc a začali tvoriť. Do užšieho výberu sa dostali štyri práce, ktoré deti prezentovali pred triedou.

Čítať viac...
 

Návšteva Pipi Dlhej Pančuchy

E-mail Vytlačiť

tanečníčkaNašu Dvojku v piatok 31.5. navštívila malá ryšavá kamarátka všetkých detí Pipi Dlhá Pančucha v podaní Antónie Morvayovej z 3.A triedy. Za jej pekný tanec si vyslúžila veľký potlesk.

Čítať viac...
 

Kytica pre mamu

E-mail Vytlačiť

kytica-pre-mamuKyticu z ľudových piesní a tancov uvili členovia nášho Dvojkáčika pre mamy. 14.mája sme ju "odovzdali" mamám pri príležitosti Dňa matiek v DSS pre dospelých a seniorov v Senici. Seniori si s nami aj zaspievali známe ľudové piesne a nakoniec deti odmenili veľkým potleskom.

Čítať viac...
 

Divadelné predstavenie z gréckej mytológie

E-mail Vytlačiť

eros-psycheŽiacky parlament si pre svojich spolužiakov pripravil divadelné predstavenie s názvom Eros a Psyché. Romantický príbeh lásky z čias gréckej mytológie veľmi úspešne stvárnili žiaci 7.A a 8.A triedy a videli ho postupne žiaci všetkých ročníkov.

Čítať viac...
 

Fotogaléria školy

Reklamný panel

Aktuálne odkazy

Zoznam stredných škôl
Vyber si strednú školu
Ako na strednú školu
Informácie o možnostiach štúdia

Viete, že máte možnosť odoberať novinky z našich stránok e-mailom? Po jednoduchej registrácii budete o novinkách informovaní v pravidelných intervaloch e-mailom, ktorého vzor si môžete pozrieť tu. Informačný e-mail je zaregistrovaným užívateľom zaslaný len v tom prípade, ak v danom období na našich stránkach pribudne alebo je aktualizovaný článok. Je to teda vhodná možnosť, ako sa dozvedieť napr. o novom článku aj keď sa neobjaví na titulnej strane alebo o zmene v oznamoch jednotlivých tried.