Dvojka.sk

  • Zväčšiť veľkosť fontu
  • Štandartná veľkosť fontu
  • Zmenšiť veľkosť fontu

Naši žiaci na jazykovom pobyte v Devone

E-mail Vytlačiť
DevonSobota 22. marca 2014 nebola pre niektorých našich žiakov obyčajnou sobotou, pretože v ten deň ich chytila cestovná horúčka a vydali sa na dlhú cestu autobusom do Anglicka, do mesta Barnstaple, kde sa zúčastnili pobytu v jazykovej škole a priamo bývali v anglických rodinách.

 

Všetky dni pobytu boli krásne, nezabudnuteľné, plné zážitkov z hostiteľských rodín, zo školy, z výletov a samozrejme z celodenného pobytu v Londýne.

Deti si počas 12 dní precvičovali a zdokonaľovali komunikáciu v anglickom jazyku a popritom spoznávali krásy anglickej krajiny v oblasti Devonu. Takýto jazykový pobyt sa uskutočnil prvýkrát a my všetci jeho účastníci veríme, že nie naposledy... pretože sa nám tam veľmi páčilo a kúsok Anglicka zostal v každom z nás.

Vaši cestovatelia:
T. Poláková, T. Chropúvková, L. Kollárová, G. Krajčovičová, B. Rybnikárová, T. Heráková, T. Wágner a I. Kollárová

P.S. Ďakujeme veľmi pekne MUDr. Rybnikárovej za praktickú aj telefonickú pomoc. 

Fotogaléria školy

Reklamný panel

Aktuálne odkazy

Zoznam stredných škôl
Vyber si strednú školu
Ako na strednú školu
Informácie o možnostiach štúdia

Viete, že môžete vybraný obsah našich stránok odoberať pomocou RSS kanálov? Takto možno odoberať napríklad našu úvodnú stránku, oznamy tried, články školskej jedálne... Na stránke sa nachádza v pravom dolnom rohu ikona s názvom RSS. Stačí na ňu kliknúť a nastaviť možnosť odoberania. U niektorých prehliadačov však treba najprv nainštalovať príslušné rozšírenie. Na inštaláciu rozšírenia pre odber RSS v Google Chrome treba postupovať nasledovne: voľba Nástroje> Rozšírenia > Viac rozšírení> Rozšírenia >od spoločnosti Google>Rozšírenie odber RSS.