Dvojka.sk

  • Zväčšiť veľkosť fontu
  • Štandartná veľkosť fontu
  • Zmenšiť veľkosť fontu

Na svätého Mikuláša...

E-mail Vytlačiť

mikulas 2013...neučí sa, neskúša sa. Deťmi očakávaný deň - 6. december konečne prišiel a na našu Dvojku opäť zavítal Mikuláš v sprievode čertov a anjelov. Spoločne navštívili každú triedu a po zaspievaní vianočnej koledy Mikuláš obdaroval každé dieťa sladkým darčekom.

Hoci čerti niektoré "neposlušné" deti skutočne odniesli vo vreci, napokon sa nad nimi na príhovor dobrého Mikuláša zľutovali. Nezbedníci samozrejme sľúbili polepšenie.

Sviatočnú atmosféru spestrili aj naši talentovaní žiaci 5. a 7. ročníka, ktorí svojou úžasnou hrou na akordeóne a spevom ľudových piesní vo vestibule školy roztancovali žiakov, učiteľky a dokonca aj pána riaditeľa. Pozrite si niekoľko fotografií z akcie v našej fotogalérii. 

Fotogaléria školy

Reklamný panel

Aktuálne odkazy

Zoznam stredných škôl
Vyber si strednú školu
Ako na strednú školu
Informácie o možnostiach štúdia

Viete, že máte možnosť odoberať novinky z našich stránok e-mailom? Po jednoduchej registrácii budete o novinkách informovaní v pravidelných intervaloch e-mailom, ktorého vzor si môžete pozrieť tu. Informačný e-mail je zaregistrovaným užívateľom zaslaný len v tom prípade, ak v danom období na našich stránkach pribudne alebo je aktualizovaný článok. Je to teda vhodná možnosť, ako sa dozvedieť napr. o novom článku aj keď sa neobjaví na titulnej strane alebo o zmene v oznamoch jednotlivých tried.