Dvojka.sk

  • Zväčšiť veľkosť fontu
  • Štandartná veľkosť fontu
  • Zmenšiť veľkosť fontu
Projekty Modrá škola Aktivity projektu Modrá škola v šk. roku 2012/2013

Aktivity projektu Modrá škola v šk. roku 2012/2013

E-mail Vytlačiť

logo Modrá škola

21. október 2012. Veľká vedomostná súťaž o vode v novom šate.

13. október 2012. Zúčastni sa fotografickej, literárnej alebo výtvarnej súťaže na tému Voda ako súčasť môjho každodenného života - doma, v škole, v mojom meste/mojej obci. Viac informácií ku súťažiam nájdete v tomto článku.

11. október 2012. Zúčastnili sme sa exkurzie do čistiarne odpadových vôd Bratislava-Vrakuňa.

1. október 2012. Začína 4. ročník Veľkej vedomostnej súťaže o vode svojím 1. kolom. Tento školský rok je organizácia súťaže trochu zmenená. Na začiatku súťaže sa žiak zaregistruje (vyplní všetky potrebné údaje o sebe i o škole) a pred riešením úloh každého kola sa už len prihlási prihlasovacím menom a heslom.

Štatút (podmienky, priebeh súťaže) nájdete tu, zaregistrujete sa tu a súťažné úlohy nájdete (až po registrácii) tu. Pri registrácii je nutné vyplniť formulár s osobnými údajmi i s údajmi o škole. Údaje vyplňte podľa tohto vzoru (klikni na obrázok pre zväčšenie)

registračný formulár

a potom kliknite na tlačidlo Registrovať.

Každé kolo končí posledným dňom v mesiaci (1. kolo končí 31. októbra) a nové kolo vždy začína prvým dňom nasledujúceho mesiaca (2. kolo začína 1. novembra).

Pri hľadaní odpovedí na otázky vo Veľkej vedomostnej súťaži môžete využiť metodické príručky a pracovné zošity určené pre 1. stupeň (primárne vzdelávanie) i pre 2 stupeň (sekundárne vzdelávanie) ZŠ.

Aktualizované: Nedeľa, 18. november 2012 19:45  

Fotogaléria školy

Reklamný panel

Aktuálne odkazy

Zoznam stredných škôl
Vyber si strednú školu
Ako na strednú školu
Informácie o možnostiach štúdia