Dvojka.sk

  • Zväčšiť veľkosť fontu
  • Štandartná veľkosť fontu
  • Zmenšiť veľkosť fontu
Projekty Modrá škola Víťaz 3. ročníka Veľkej vedomostnej súťaže o vode je z našej školy!

Víťaz 3. ročníka Veľkej vedomostnej súťaže o vode je z našej školy!

E-mail Vytlačiť
Veľká vedomostná súťažNa stránkach vzdelávacieho programu Modrá škola boli uverejnené záverečné výsledky 3. ročníka Veľkej vedomostnej súťaže o vode. Siedmačka Veronika Funková získala v súťaži 79 bodov a stala sa tak spomedzi 3356 žiakov zo 68 škôl z celého Slovenska jednou z absolútnych víťaziek II. kategórie (žiaci 5. – 9. ročníka ZŠ a žiaci 1. – 4. ročníka osemročných gymnázií). Diplom a vecnú cenu si prevzala na slávnostnom vyhodnotení súťaže dňa 1. júna 2012 v priestoroch Vodárenského múzea BVS v Bratislave.

Od septembra do apríla bolo v súťaži zapojených viac ako 130 našich žiakov 1. i 2. stupňa, pričom v 8 kolách riešili 80 zaujímavých úloh. Podrobnosti k vyhodnoteniu súťaže sa dozviete priamo na stránkach Modrej školy tu. Kompletný záznam z vyhodnotenia 3. ročníka súťaže nájdete tu.

diplom Veronika Funková

Aktualizované: Sobota, 02. jún 2012 08:32  

Fotogaléria školy

Reklamný panel

Aktuálne odkazy

Zoznam stredných škôl
Vyber si strednú školu
Ako na strednú školu
Informácie o možnostiach štúdia